Noční psaní

30. listopadu 2007 v 4:34 | Dibur_X |  O Mně
27.11 2007 02:00
Ahoj :) . Tak jsem sem už dlouho nenapsal. Dokonce tak dlouho, že mi to již začalo mé okolí připomínat. Slovy "hele víš, že jsi dlouho nenapsal na blog?" "Od haf, mňau na tvém blogu nebylo nic schopného" atp. Abych tedy asi hlavně vás uspokojil, a aby mi nevypršel termín 3 měsíců od nejstaršího příspěvku, tak sem raděj něco napíši. Není toho málo, spoustu se sem dá napsat. Od toho, že jsem strávil týden v nemocnici, až po to, že jsem zakletý smutný Pegas, jak mě jedna má blízká osoba nazvala.
No kdbych se měl držet toho, že jsem smutný… tak já sám vím, co by mi pomohlo (aspoň teď večer v posteli)… už jsem rozlouskl, že to není láska, i když ta taky pomáhá. Mně by nejvíc pomohlo něco nezvyklého s partou přátel…odvážná akce… adrenalin… něco, kdy zapomenete na všechno ostatní… něco, kdy vám jde třeba o život. To je totiž děj, kdy se dostáváte ze své dlouodobé nálady a při návratu do reality jste nucen vnímat věci uplně jinak. Jste nucen věci znovu posuzovat z jiného hlediska.
To je věc, kterou vím už dlouho… . Jen nikdy nevím co podniknout, aby to bylo dost šílené a zaroveň na hranici normálnosti. Docela to člověka štve. Jinak já jsem dlouhodobě posmutnělý... takže to chce zkrátka někho v mém okolí, který to se mnou dokáže. Když mi chtěl někdo doposavaď pomoct ze špatné nálady, tak to povětšinou dělal blbě… diskuze fakt nepomůže. Tak to jen tak na okraj.
Jinak co se událo duležitého dál… :) . No co se týče lásek vztahů a kamarádství, tak jsem se po delší době a taky už i před delší dobou setkal opět s Martinou… no však víte, "moje velká láska", zdálo se mi ovšem, že jsem narazil na přinejmenším zavřené dveře… přinejhorším na jinou slečnu… .
Ona to z mé strany viděla stejně… divný… . A takhleto asi končí… pocit odcizení a konec všeho; i kamaradství. Stává se to, když jsou si lidi moc psychicky vzdálení… . Jistě jste každý ztratil podobným stylem více přátel… . Já pořád někoho… .
Dál? Co vztahy? No, :) nemůžu vám přeci říci všechno. Soukromí je taky soukromí a o některých věcech se nemluví, protože se prožívají a je to lepší. Ti co ví tak ví, ti co ne, tak neví… dál… zkuste se mě na to zeptat 340-410-569 a pokud budu chtít, tak vám i odpovím jinak něž frází, vtipem či ironickou poznámkou (dle chvilkové nálady).
A jak já žiju, jak se mám? Ale jo mám se fajn… až na občasné krize nálad (ale to má každý…musí se to brát sportovně). Jsem zkrátka Pegas… . A s tím se člověk musí naučit žít… ne to brát negativisticky. I když ta slečna, co mě má ráda, to bere poměrně tragicky (občas)… nj. někdy dokážu náladu až nechutně přenášet… obzvláště na lidi, co mám rád. Doufám, že si to tu přečteš, a až zase příště uvidíš mé tělo na Tebe zářit ty smutné vlny, tak uděláš něco mezi chápavou vrbou a drsňakem z bláznivé střely. Třeba to zabere víc :) .
Tak zatím ahoj, jdu už spinkat… .
28.11 2007 1:30
Tak jsem si změnil Away zprávu na icq (dneska): Jsem Away, jsem Online, jsem obojí zároveň... . Je mi fuk jak se s tím srovnáte, já se s kvantovým světem musel srovnat taky. Tak snad jsem vám nevzal iluze jako svět vzal mě. Dibur_X :)
Takova silně mnohoznačná, ale asi ne každý smrtelnik to v tom vidí… . Na někoho může asi i působit negativně, ovšem její primární učel to není.
Co dál se stalo… prošvihl jsem TMOU 9 a to mě teda naštvalo… . Zaštvaný osud (no pokud by to bylo jen TMOU, tak je to v klidu :) ).
Navštívil jsem České Budějovice (Hlubokou) a fotka mi tu vysí nad postelí, krasná, a také krásné vzpomínky. Ještě teď si pamatuji, jak jsem u toho šíleně mrznul, ale vysmátý jsem hodně a ten zámek vypadá nádherně. Vytapetoval jsem si pokoj pěknými plagáty :) (díky za mapu světa a nakreslený obrázek spáče …pac).
Mám nádherný výhled z pokoje. Každou noc se aspoň několikrát podívám z okna na zářící Prahu. Je to krása, jak Praha bliká díky tepleným a tlakovým nestabilitám vzduchu. Tak chaoticky, a přece je v tom řád… a tolik světel… . Krása. Jo, i město může být občas krásné. Běh času osudů… .
Dál… musím si změnit vyzvánění v mobilu, to staré mi už leze na nervy… teď nemůžu je pozdě v noci… budil bych.
Jen aby bylo pochopeno… tento článek píši postupně po nocích. Každou noc před spaním něco málo připíši a tudíž se vám to může zdát jako ne zcela konzistentní monolog :) .
Dál bych se zmínil o jedné užasné hře jménem travian. NEHRAJTE TO!!! Pokud vás to chytne přestaňte, jen to žere čas… . Uplně zbytečně… . Sice jsem se tam seznamil se spoustou lidí… ale raděj bych to nikdy nehrál.
A co mě tak ještě napadá. Jo strašně mě mrzí, že jsem ten článek s tou Poličkou nedokončil, ale semlelo se to všechno tak rychle, že jsem si na to už o prázdninách nenašel moc čas… a teď už má paměť pokulhává; teda spíš se mi do toho moc nechce.
Ale za odměnu se pokusím tento článek naplnit pěknýma fotečkama za poslední časové udobí. Ju? Teď už jdu spát … zítra zase měřím dvě úlohy v měření a ještě jsem se na to ani nekoukl (se vyřeší za chodu).
30.11 2007 2:22
Zase nemůžu spát (klasika). Před chvilkou jsem se dival z okna. Nádherně sněžilo. Krásné velké vločky, jako z pohádky. Vedle mě míša pohodlně chrupká. Já se opět musím vyčerpat nočním psaním. Noc je moc krásná. Tak měření dopadlo v pohodě… připravit jsem se stihl za chodu :) a teď přes víkend spracuju mimo jiné protokoly.
To jiné je například pájení do práce a učení se zajímavým věcem, jenž do nás tady na škole jemným způsobem cpou. Ono když se učíte o nadsvětelných rychlostech čí teorii relativity, tak vás to i vtáhne :). Aspoň mne. Taky skoukneme pár filmů :), aby byla zábava (třeba i něco o časových paradoxech… takže zase škola?... Fyzika je všude).
No nic, možná bych pomalu mohl uvažovat, že již ten článek zveřejním, aby nebyl zase moc dlouhý (tolik fotek upravovat se mi zase nechce :) ). A zase jsem se do toho psaní zabral… řve se tu na mne, že prý píšu moc nahlas a to mám monitor otočený tak, aby odrážel zvukové vlny opačným směrem… a snažím se psát potichu. S tím holt člověk asi nic nenadělá, když někdo slyší jako rys i ve spánku :).
Naposledy, když jsem se přihlašoval na blog, jsem málem zapomněl heslo… tak doufám, že se tam teď dostanu. No :) pokud si to teď čtete, tak to musí znamenat, že jsem se přihlásil, ale vězte, že to nebylo jednoduché… .
Dneska jsem poměrně happy :), sluníčko svítí, sníh hřeje a tak… . Znáte to, když je dobrá nálada. Tak zatím pá, a mějte se pěkně :)
Dibur_X
Jako bonus tu máte něco ode mne v angličtině:
Children and Games
When I was a child, I played with my friends in a forest next to our house very often.
One day of every weekend I got up early and I went with them into our forest shelter. We spent a lot of time every week building this shelter. When people went around,
we were hiding inside. Our forest shelter gave us safety feeling and self-confidence.
Everyone who ever lived by a forest as a child has said to me they has got their own shelter. Now, when I see my younger brother, I know children play computer games and don't have any time for sheltering. But I'm glad my brother doesn't play only computer games. He plays with friends on playground, around our house and at home.
I think old games are very important for childern. Children learn social communication and they are getting closer to older generation.
Bay :) Dibur_X
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama