Noc na balkóně...

14. srpna 2007 v 4:19 | Dibur_X |  O Mně
Sedím teď na balkóně. Před chvilkou jsem byl vyhnat bratra ze své postele... a stavoval jsem se mu pro peřinu do ložnice. Spal tam táta... . V momentě kdy jsem ho uviděl... jako bych se sekl. Říkám tomu nadčasový okamžik... najednou cítíte jak všechny vzpomínky vystupují naráz z minulosti z přítomnosti a mlhavě jakoby jste věděli i budoucnost. Máte neuvěřitelný pocit, že stojíte nad časem... že najednou čas neplyne nebo plyne zpomaleně a vy ho můžete posouvat jako video.... ale mnohem... mnohem méně "lineárně"...tak složitým způsobem ... napadá mě jen slovo fraktál. Vzpomínal jsem si na chvíle, které mně formovali... na tátův usměv... jeho vtipy... na to jak na mě řval... na jeho ustaraný obličej... na to jak mi řekl na a jdi si to koupit (poprvé jsem sám nakupoval).. a rodiče tam stáli spolu a koukali se na mě... ješte jsme se nejistě otočil....na spoustu detailů...na sbíraní hub, hledání střevlíků, na koupání se v rybníku na vysočině, opekaní buřtů, ... ...pak jsem si uvědomil i věci které mohou přijít... rozbrečelo mně to. Když vykouknu z pokojíku... vydím tam hvězdy. Před chvilkou jsem to udělal. Je dnes jasno... krásné jasno. Uviděl jsem letní trojúhelník... a tam ta jedna hvězda jejíž jméno je spjato s člověkem, který mě kupodivu taky hodně ovlivnil. Pomalu se mi začali zorničky roztahovat a oči přizpůsobovat... začal jsme vidět více a více hvězd. A začal jsem přemýšlet o tom člověku. Ovlivnil mně i když jsme se znali povětšinou jen přes kus textu letícím internetem. Kolikrát jsem ho viděl ve skutečnosti to nevím... ale myslím si, že více jak dva měsíce to nebylo. Neskutečný jak moc vás ovlivní povídání si když je otevřené... . Zjišťuji že ve spoustě mích názorů je cítit jeho otisk... .
Byly perseidy...nejjasnější meteory ... hmm chtěl jsem je původně sledovat s jedním člověkem... vidíte a já to vlastně propařil u počítače.
Dneska jsme přemýšlel po cestě do "prace" (na skok) na zastávce trolejbusu, jestli to pro mně má význam... hrát hry, a jiné věci podobného ražení... jistě chápete co mám na mysli (tento blog tam taky spadá).... . Víte k čemu jsem tak po složitější úvaze došel. Že má... má smysl všechno co chci dělat. Trošku ve mně (jako asi v každém) bojuje takový ten pocit asketizmu.... k vnitřním potěšením. Je to těžce... težce ..jak bych to řekl... ubíjející ... člověk se tím sám ubíjí ...ruší si náladu, cítí se napjatý... ale ...proč? Když vlstně se tím sám chce potěšit. Proč se cítí blbě... . Výdyť to nemá význam...naopak...musíte si to užít. Žijete také sami pro sebe ...a pokud vy se nebudete cítit dobře nemůžete žít dobře ani pro druhé. Ale asi nic by se nemělo přehánět.
Těší mě když se kouknu do statistyk a vidím, že si ty mé "zprávy světu" někdo čte. Už jen tím, že si to přečte mně to něčím potěší. Sice bych ocenil víc diskuze... ale kdo si to přečte pořádně? A kdo se zamyslí? To těžko říct. Většina lidí co si to tu čte asi hledá něco ze mně ...něco ze mně co je pro ně důležité...nevim u některých sice co....ale asi něco je :). Takže Děkuji za přečtení a nezapomeňte, že když něco napíšete potěšíte ještě víc než jen výpisem vaší ip v mé statistice. Slunce v duši moje Sluníčka :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alča Alča | E-mail | 14. srpna 2007 v 17:20 | Reagovat

No, včera večer jsi opravdu mohl dělat něco jiného.... Napíšu Ti mail... Jinak to Tvoje povídání se pěkně čte :)

2 Dibur_X Dibur_X | E-mail | Web | 14. srpna 2007 v 23:20 | Reagovat

Dneska ráno (4:19 je tam čas) Děkuji za kom. a e-mail...

3 Gabriela Bartošová Gabriela Bartošová | E-mail | 18. října 2007 v 12:51 | Reagovat

krasny a sexy noc na samotnem balkoně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama