u Babičky :)

17. července 2007 v 12:15 | Dibur_X |  O Mně
Tak jsem na tyden u babičky. Venku nesnesitelné vedro a uvnitř baráku skoro taky (ještě, že je to starý barák s okny na východní a západní stranu). Táta si venku stříha své bonsaje a já se tu tak trošku nudím. Přestalo mě bavit sledovat televizi... učit se mi nechce a na hraní osadníku je nás málo. Internet je užasná věc. Můžete si pokecat ...najít jakékoli informace co vás zajímají a když je náhodou nenajdete, tak si aspoň rezervujete knížku kde je najdete. Jediné co mi v dnešní době chybí je teleportace a neomezený zdroj energie (třeba fúze vodíku). Ale na druhou stranu všechno má své kouzlo jak cestování "po staru" nebo až "po pravěku" či například voňaví růžoví milostný dopis :)... lepší než pár řádku na netu a komunikace "on-line". Vím, že asi spousta lidí z mého okruhu nesdílí můj názor ...ale technika děsným způsobem odcizuje a vzdaluje nás od "lidství" a naší podstaty, pokud ji člověk nedokáže ve svém srdci správně brát a hlavou ji chápat jen jako nástroj. Mám s tím každý den osobní zkušenost a problémy :) ... sice trávím většinu času s technikou při komunikaci s ostatními lidmi co mi v mém srdci chybí, ale i tak je to děsně neosobní styk a v srdci to bolí ať je to kamarád či má láska. Největší rádost mám, když můžu komunikovat tělem, mimikou, prsty... vidět komunikaci na živo. Někdy mám pocit že tak ohromný množství komunikace co je člověk schopen udělat v realu za pár minut by "Wi-Fi" nepřeneslo ani za měsíc... .
A hurá! Táta to vzdal, se slovy: "Zasadím to až večer. Je tam děsný vedro." Po obědě vyrazíme do jeseníků k horské říčce najít zajímavé šutry (možná bludné balvany) a projít se v lese. Horské říčky jsou takové studené, nespoutané a čiší z nich určitá "magie a krása".
Včera večer (to jste si všichni v čr museli všimnout) byla nádherná noc. Hvězdy svítili bylo akorát a uplně jasno. Idealní večer na romantické sledování hvězd či jen vědecké, které je taky svým způsobem romantické. Sem tam meteor, tam sem meteorit... no byla by to krása. Já ji teda netravil tak "romanticky" (snad ještě do konce prázdniny stihnu), ale cesta po prazdných nočních silnicích autem má taky své kouzlo. Hra stínu a světla, noční lesy a zakruty silnic... chladný vítr z okýnka a cvrkot cvrčků z travy u silnice... .
Áaa babička už nahání na oběd (...asi to znáte). Tak zatím AHOJ! (kuře mls) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama