Unaven...

5. června 2007 v 19:07 | Dibur_X |  O Mně
Dnes jsem naspal více jak 8 hodiny. Naspím každý den více jak 8 hodin, ale jsem více a více uanavený ať spím jak spím... . Oči se mi vyslovně zavírají... a kdybych si lehl (což asi brzo udělám ...pujdu do sprchy a lehnu si), tak usnu jako v noci. Už několikrát jsem prospal celý den a pak po dvou hodinách i celou noc. Prostě mám divné tělo, což mě pěkně štve... a přemýšlím nad příčinou. Jen doufam, že není "psychosomatická". Před hodinou jsem si uvařil zelený čaj... abych mohl fungovat. Očividně vůbec nezabral. Uvařil jsem si s ním i jahodový čaj :). Nedávno jsem ho koupil v obchodě a řekl si, že zkusím dražší... je moc dobrý :) takový hodně aromatický.
Začal jsem se konečně učit fyziku... zapsal jsem si zkoušku na 13.6. Fyzika se mi dobře učí... taková fajn, vlastně ji jen čtu a občas si tam spočítám příkladek...leze mi to do hlavy uplně samo, jen je to docela tlustá knížka a někde se určitě zaseknu. Sedím tu v pohodičce ve své houpací židli a nohy mám na druhé (takové cca ze začátku 20 století). Čtu si "učebnici", jen teď jsem ji na chvilku vyměnil za Notebook. Venku je docela pěkně a já tu mám výhled na lidi, jak chodí do lesa, z lesa, na zahrádky, ze zahrádky, venčí psy či se jen tak procházejí zamilovaně v páru... (mls...). U toho chvilku přemýšlím nad objemovým, plošným nebo křivkovým integrálem v elektro-magnetismu a chvilku nad těmi lidmi či něčím, kam se od nich dostanu. Takové krásné odpoledne (až na tu děsnou unavu). Před chvilkou odešla Zdeňka, takže zase sám :( :)... :?... :)). Jo je mi fajn... až na tu u.. . Blept :)) .
Nedávno jsem začal trošku pracovat na rozjetí (opětovném) vlastního servru, ovšem muselo to ustoupit do pozadí kuli fyzice. V každém pádě mám to tu připravené a jen to musím dodělat. Planuju tam pak nasdílet mé oblíbené věci (obrázky, fotky, filmečky...) přátelům a ne jen to... .
Také další novinka je to, že od 13.6 už mám číslo u Vodafonu...ale nebojte dovoláte se pořád na to stjené číslo jen u jiného operátora.
No také jsme se koukl na pár filmů ...například znovu na Solaris (2002), můj oblíbený (protože Zdeňka ho ještě neviděla) a už někdy dřív na Neverland (Země-Nezemě)... moc moc pěkný film.
LOL teď se tu táta divil, že klíč co jsem měl od pokoje a on mi ho zabavil (z jistých důvodů)...chtěl ho vrátit... v zámku už je... asi nevěděl, že existují dva :)).
No nic jdu mrknout na fyziku, jídlo a spánek... . Zatím ahojík... PS: a na závěr dva vtípky od Zdeňky z ICQ...
Psycholog sedí u sebe v ordinaci. Pacienti nechodí, nikdo nevolá.Zkrátka, nuda.
V tom se otevřou dveře a do nich po čtyřech vejde muž s něčím mezi zuby, v rukou má taky zvláštní předměty a ještě za sebou po chodbě něco táhne.
Doktor na něj: "Óóó, kdopak se nám to plazí na návštěvu? Není to snad maličký hádek?
Tak se doplaz a vítej, malý hádku, doktor ti pomůže."
Osoba na čtyřech však zakroutí nesouhlasně hlavou.
"Ááá, tak ty jsi tedy malá želvička, která se sem vleče na slovíčko?"
Osoba na čtyřech opět nesouhlasně zakroutí hlavou.
"Tak, kdopak tedy jsi? Že by snad malý červíček?"
Muž pustí z pusy drát a povídá: "Jděte někam, doktore. Já jsem váš informatik a natahuju vám tu síťový kabel."
V menze si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí."
Student se zvedl od stolu s odpovědí: "Hmm, tak já letím."
Tím pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek.
Bohužel pro něj student na vše odpověděl naprosto bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?"
Student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem.
Profesor vítězoslavně praví: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem."
Student neváhá s odpovědí: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí."
Profesor už je tak vytočený, že do studentova indexu napíše BLBEC a pošle ho pryč.
Student odchází, aniž by se podíval na své ohodnocení a po chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama