více otevřeně... ?!

6. května 2007 v 23:24 | Dibur_X |  O Mně
Dnes jsem přijel od babičky a ačkoli si u babičky skoro vždy odpočinu a zamyslím se nad sebou víc něž obvykle tentokráte tomu tak nebylo, protože jsem opravoval spoustu věcí. Mimo pračky a teplometu, tak také dokonce připojení k internetu přes wi-fi u vnuka její známé.(Aspoň vím jak prolomit šifrované wi-fi).
Vždy rád cestuji autem k babičce, protože dlouho jedeme i mimo dálnici lesem a mezi poly... povětšinou je to pozdě odpoledne poslouchám písničky v radiu a koukám na ty nádherné stíny..květiny stromy...lesy... a přemýšlím o různých věcech... o tom proč věci jsou tak jak jsou... i o tom co cítím... a co bych měl udělat... prostě o všem... hodiny s pěkným výhledem a přemýšlením... . Tentokrát jsem hodně přemýšlel o tom, že bych měl si někam sednout a zkusit nakreslit něco ze své fantazie... ze svého světa fantazie na pokraji reality...ze svého vnímání. A krásně se při tom uvolnit... . Už na to myslím dlouho... podnětem pro mě v tomto nápadu byla Zdeňka... vlastně mě to napadlo v rozhovoru s ní a stále mě to ještě nepustilo. A nechci být u toho sám...
chci si užít legraci a krásne odpoledne s tužkou v ruce a někým ,mému srdci blízkým, po boku. Moc bych sem chtěl i napsat to co chci říct třeba Zdeňce... nebo Martině... protože vím, že neví to co bych chtěl aby věděli... a zárovň vůbec nevím, jak to pomocí slov předat ...asi napíši dopis... . Dávat na internet to nechci... je to neosobní a...celkově špatný způsob ...takže v tomto se čtenáři kterého zajímá má duše moc omlouvám. Nedávno mi řekla Alča (némá očividně nikdo rád, když řeknu Alena...pro což moc nemám pochopení i když to chápu...ale budiš), že je přeci lepší jed autobusem z Prahy do Brna či naopak než vlakem když jede o hodinu déle... no já jezdim rád vlakem... autobus jede po dálnici a z přírody moc nemám... ke všemu je to ekologický a pro mě je to druhý nejlevnější spoj hned po autobusu, co jezdí dost v blbý časy. Jo a ještě projíždí to Úvaly. Občas si člověk pokecá a seznamí se...a perfektně se mi tam učí. Naposledy jsem si tam četl nový national geografic ...miluju ten časopis. Když jsem byl u babičky a šel jsem si do její staré spíže, ke které mám spoustu pěkných asociací jako dítě, vzít semínka z dýně k jídlu, tak mě napadlo jak málo lidí mě dokázalo opravdu potěšit dárkem od mích 14 let. A při tom mi satčí opravdu málo...věci které jsou drobné, ale pro mně osobně duležité nebo je mám rád.Většinou mě vlastně nepotěší ten dárek, ale to že ten člověk pozná co mi má dát aniž bych mu to řekl.
Třeba Magda té se to fakt několikrát povedlo dokonale... a to jsem vnitřně roztál i když ona asi ne vždy si toho byla vědoma. Prostě mám občas zajimavé myšlenky při otevření staré babičiny spíže... . Musím se přiznat že, občas se mi zasteskne po vztahu s Magdou. Po tom krásném co jsme spolu prožili, a že toho není zrovna málo. Stýská se mi po tom jak jsem měl pocit, že mě někdy plně chápe což dneska moc o nikom řící nemohu, ale to si už řeknu s lidmi v soukromí... . Vztach s Magdou byl dlouhý a první... říká se, že se na to nezapomíná. To by bylo asi pro dnešek co se týče blogu vše. Jdu napsat ten soukromí dopis... s tím co sem napsat by byl hřích proti "moralce"... "lidskosti".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama