Večer po dnu s bouřkou a angličtinou....

22. května 2007 v 23:23 | Dibur_X |  O Mně
Ahoj návštěvníku mého blogu :). Tak za prvé bych se chtěl omluvit lidem, kteří přispěli do článku Přátelé o mě a já jim tam doposud nedal komentář... omlouvám se, po dopsání tohoto článku napravím... . Nebyl jsem totiž na to dost "v pohodě" ...dost škola a trošku jsem se zabíval něčím jíným... . Né, že by škola teď byla lepší, ale přeci jen je to dnes večer jiné ...měl jsem dnes rozhodující písemku z Aj ...no nechám se překvapit... a nevím jsem asi "smířenější...".
Dnes tu byla moc pěkná bouřka v Praze... bouřky mám rád ... jako malý jsem se vždycky cítil, když byla bouřka, moc příjemně (tady by v aj nebyly čárky... :)) ). Většinou jsem ji trávil doma v pokojíčku... krásně se setmělo a začalo pršet... sledoval jsem jen polivy větru, které házeli kapky deště na stěny domů a u toho tvořili krásné turbulentní proudění; stromy se ohýbaly pod náporem větru a já se divil, že ještě stojí... dráty u stožárů se houpaly a já to všechno sledoval z bezpečí mého pokoje. Blesky byli vůbec nejpěknější. Pamatuji si jak jednou (to je vážně už dlouho...muj předškolní věk) jsem viděl spousty blesků... lítali mezi mraky a byli barevné ...modré, fialové, zelené... prostě spousty barev a jeden vedle druhého. Velké a krásné do dnes jsem nic takového znovu neviděl... . Tehdy jsem měl pocit, že mezi těmi mraky proletěla i koule... :)
nevim třeba to byla pravda. Tatovi jsem řekl, že jsem viděl kulový blesk... . Barevné byli asi proto, že přeskakovali v ruzné výšce atmosféry a dle složení plynu v té výšce emitovali ruzné barvy... či něco podobného. Ale byla to krása. No a pak nemohu zapomenout na pěkný pocit, když člověk usíná a venku zuří bouřka...je to nadherný pocit. Příroda dokáže být nádherná, ale musí ji člověk tak brát, jinak je chladná a krutá.... . Na závěr bych se chtěl s vámi rozloučit obrázkem kuličky, na které žijeme v tom obrovském vesmíru... .
Jistě se najdete, kdetak asi žijete...
Fotky přírody... no nevim trošku se "bojím" je sem dát, ale snad to nebude vadit, když dole uvedu zdroj...
Zdroje (čísla obrázků postupně od zhora)
No co se licencí týče, už jsem chytřejší. Doporučuji vám si také něco o tom přečíst... odkazů jsem vám dal dost. Myslim si, že na wikipedii je to pěkně popsáno. Zde je odkaz na můj článek s dalšími odkazy. Když kliknete na odkazy výše vyskočí vám další informace...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 trixibelle trixibelle | Web | 25. května 2007 v 5:24 | Reagovat

Já jsem se bouřky vždycky bála. Jenou nám na zahradě shořela třešeň a já jsem jako malá od té doby musela při bouřce spát u rodičů:-)

2 Dibur_X Dibur_X | E-mail | Web | 25. května 2007 v 11:56 | Reagovat

Hmm. Aha no já jsem se bouřky nikdy nebál, když to nebylo nutné. Docela od dětství jsem měl představuj jak se blesky chovají... takže jsem si to dokázal racionalně odvodit, kdy je to fakt hodně nebezpečný. Stejně já se zrovna přírody tak moc nebojím...i když bych mnohdy měl. Nevim proč... . Příroda mi asi nikdy neublížila dost na to, abych přehodnotil hledisko... .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama